Deputeti i PS në Kuvend, ja reagimi kur merr lajmin se është bërë baba për herë të tretë (Foto)

Publikuar tek: politike, më 18:13 11-09-2017 Deputeti i PS në Kuvend, ja reagimi kur merr lajmin se është bërë baba për herë të tretë (Foto)

Deputeti socialist Ervin Bushati është bërë baba për herë të tretë dhe lajmin e gëzuar e ka marrë teksa ndodhej në Parlament.

Newsbomb.al mëson se gruaja e tij ka sjellë në jetë një djalë, ndërsa deputeti Bushati siç duket në fotografinë e shkrepur nga Agim Rama, është njoftuar me telefon dhe s’ka mundur ta fshehë lumturinë teksa ka marrë urime të shumta nga kolegët.

trfgutyu56utyu6gf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0061790943145752
array(1) { ["section"]=> string(97) "deputeti-i-ps-ne-kuvend-ja-reagimi-kur-merr-lajmin-se-eshte-bere-baba-per-here-te-pare-foto-91967" }