Deputeti i PS padit këshilltaren e LSI, reagon Guri: As uji i pishinave nuk do t’i lajë zullumet e Xhemal Qefalisë

Publikuar tek: politike, më 15:23 28-07-2017 Deputeti i PS padit këshilltaren e LSI, reagon Guri: As uji i pishinave nuk do t’i lajë zullumet e Xhemal Qefalisë

Pas akuzave të ngritura ndaj deputetit Xhemal Qefalia se vjedh dhe nuk paguan ujin e pijshëm, ky i fundit ka ngritur padi penale ndaj këshilltares së LSI, në Këshillin Bashkiak të Tiranës Elona Guri.

Lidhur me këtë padi ka reaguar Elona Guri e cila i thotë deputetit të PS se në gjyq do të përballen me fakte, sakaq shton se “as uji i pishinave te kompleksi i dajtit, nuk do ti laj zullumet e Xhemal Qefalisë”.

“Elona guri: as uji i pishinave te kompleksi i dajtit, nuk do ti laj zullumet e xhemal qefalise. Elona Guri: Ne kete gjyq jam ne mbrojtje te interesave te qytetareve dhe do perballemi me fakte Elona Guri: Qendrimi im ne mbrojtje te interesave te qytetareve dhe jo oligarkeve Elona Guri: Falenderoj Qefaline per mundesine qe te vertetoj shperdorimet dhe lidhjet e paligjshme te ujit te pijshem”, shprehet Guri.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0032989978790283
array(1) { ["section"]=> string(118) "deputeti-i-ps-padit-keshilltaren-e-lsi-reagon-guri-as-uji-i-pishinave-nuk-do-t-i-laje-zullumet-e-xhemal-qefalise-87632" }