Deputeti i PS-së reagon ashpër: Në çadër janë vrasësit e 26 personave në Gërdec ku u shfytëzuan dhe vdiqën fëmijë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:34 13-03-2017 Deputeti i PS-së reagon ashpër: Në çadër janë vrasësit e 26 personave në Gërdec ku u shfytëzuan dhe vdiqën fëmijë

Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndeu ka reaguar ashpër ndaj atyre që marrin pjesë në “Çadrën e Lirisë” .

“Në atë çader janë vrasësit e 26 vetëve në Gërdec ku u shfrytëzuan dhe u vdiqën edhe fëmije! Janë vrasësit e bulevardit”,-tha ndër të tjera deputetu socialist duke shtuar se kushdo që shkon aty, bëhet pjesë e atyre që kanë kusure me jetë njerëzish të pafajshëm.

Postimi i Pjerin Ndreut:

A eshte me mire ne çader apo jashte saj ? Stermundimi per te terheqe figura publike brenda saj eshte dhe deshtimi i sigurte. Ne ate cader jane vrasesit e 26 veteve ne Gerdec ku u shfrytezuan dhe u vdiqen edhe femije ! Jane vrasesit e bulevardit, te 4 jeteve te pafajshme ! Jane kryehajdutet e rruges se kombit, te plot 200 milion dollareve ! Jane shitesit e detit te greket, pra tradhetaret e kombit ! Jane dhe ca njrez te varfer qe kane aresye, natyrisht.. Etj..etj...Cilido qe shkon aty per tu argetuar me muziken e organizatoreve, ska bere gje tjeter vecse eshte bere pjese e ketyre njerezve qe kane kusure me jete njerezish te pafajshem ! Moral nga cadra ?! Per aresyet qe thashe me lart, vec aty qe nuk shitet e as nuk blihet moral se nuk ka !

pjerin.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandali në qendër të Tiranës: Drogë dhe prostitucion në lokal, turku jep 100 euro vetëm për një herë seks
U vranë nga një sulm me armë në Zvicër, zbulohet identiteti i të rinjve shqiptarë »
Article Logic
Execution time: 0.011295080184937
array(1) { ["section"]=> string(118) "deputeti-i-ps-se-reagon-ashper-ne-cader-jane-vrasesit-e-26-personave-ne-gerdec-ku-u-shfytezuan-dhe-vdiqen-femije-71779" }