Deputeti i Ramës feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:37 05-10-2017 Deputeti i Ramës feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot

Ditë e shënuar është sot për deputetin e Partisë Socialiste Ulsi Manja. Ai sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 44 vjeç.

Informacioni për ditëlindjen e deputetit publikohet në rrjetin social facebook dhe sqarohet se Manja ka lindur më 5 tetor 1973.

Ndonëse sot pritet të jetë një ditë e ngarkuar dhe e ngjeshur për të gjithë deputetët në seancën plenare, Ulsi pritet të gjejë hapësirën për ta festuar këtë ditë me të dashurit e tij.

Me siguri edhe urimet për të kanë nisur që me mëngjes, ndërsa edhe newsbomb.al u bashkohet dhe i uron deputetit Ulsi Manja edhe 100 vite të lumtura! 

 

MANJA-ULSI.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070509910583496
array(1) { ["section"]=> string(62) "deputeti-i-rames-feston-ditelindjen-ja-sa-vjec-mbush-sot-94787" }