Deputeti ironizon ministren Manastirliu: E ndritën me spitalet dhe Shëndetësinë falas

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:59 14-10-2017 Deputeti ironizon ministren Manastirliu: E ndritën me spitalet dhe Shëndetësinë falas

Deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu ka vijaur sulmet kundrej minsitres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Shehu shkruan se Ministria e Shëndetësisë në këto katër vite të shkuara nuk përmbushi asnjë premtim dhe jo me të zotohet për të mbajtur premtimet e reja.

“Kujdesi parësor ka vetëm një zgjidhje, decentralizim, bazim te “profesionisti i lirë” e skemë e plotë sigurative për atë”, shkruan ndër të tjera Shehu.

Më poshtë statusi i plotë i Tritan Shehut:

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083520412445068
array(1) { ["section"]=> string(90) "deputeti-ironizon-ministren-manastirliu-e-ndriten-me-spitalet-dhe-shendetesine-falas-95894" }