Deputeti jep ALARMIN: Shkumbini po sjell prurje më të mëdha se në dhjetor, LARGOHUNI NGA SHTËPITË

Publikuar tek: aktualitet, më 23:54 03-02-2018 Deputeti jep ALARMIN: Shkumbini po sjell prurje më të mëdha se në dhjetor, LARGOHUNI NGA SHTËPITË

Rreshjet e sotme që vazhdojnë prej më shumë se 15 orësh pa ndalin pritet të sjellin dhe situatat e para të përmbytjeve në shumë zona.

Lidhur me këtë situatë ka reaguar edhe deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Erion Braçe ka ngritur alarmin në të gjitha zonën e poshtëme të lumit Shkumbin.

Braçe shkruan se lumi po vjen me prurje shumë të mëdha dhe të gjithë duhet të largohen nga shtëpitë e tyre. 

Më poshtë postimi i Erion Braçe: 

Screenshot_32.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.092153072357178
array(1) { ["section"]=> string(102) "deputeti-jep-alarmin-shkumbini-po-sjell-prurje-me-te-medha-se-ne-dhjetor-largohuni-nga-shtepite-109035" }