Deputeti “kaubojs” me një bjonde në makinën e “Padrinos” (Foto)

Publikuar tek: politike, më 19:42 15-11-2015 Deputeti “kaubojs” me një bjonde në makinën e “Padrinos” (Foto)

Deputeti më i ri i Parlamentit shqiptar, ndoshta edhe më karizmatiku, Eduart Ndocaj, është fotografuar në atumjetin e tij me këngëtaren Orinda Huta.

Ndocaj tashmë është në qendër të vëmendjes mediatike dhe për këtë arsye mësohet se Orinda Huta është duke përgatitur një emision që do të transmetohet në “Vizion+”. Por jo vetëm pasagjerja e Ndocajt është e veçantë, edhe automjeti i tij tip “Benz” i ka kushtuar plot 80 mijë euro biznesmenit të ndërtimit, pasi është përdorur në një nga sekuencat e filmit “Padrino”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0063350200653076
array(1) { ["section"]=> string(63) "deputeti-kaubojs-me-nje-bjonde-ne-makinen-e-padrinos-foto-25487" }