Deputeti paralajmëron Edi Ramën: Po vijnë shtrëngata, prisni, prisni, s’keni parë gjë akoma

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:53 23-10-2017 Deputeti paralajmëron Edi Ramën: Po vijnë shtrëngata, prisni, prisni, s’keni parë gjë akoma

Pas deklaratave të kryeministrit Rama lidhur me çeshtjen “Tahiri” reagimet në radhët e politikës kanë qenë të shumta.

Deputeti i PD, Flamur Noka përmes një statusi në facebook paralajmëron kryeministrin se “po vijnë shtrëngata për ta shkulur nga qeveria”, ndërsa ironizon duke përdorur shprehjen e përdoruar shpesh herë nga vetë Rama: S’keni parë gjë akoma!  

“Po me dhimbsesh z Kryeminister.Te paska shternguar shume keq Saje qorri...Ato ecejaket e misionareve nga shtepia e tij ne tenden e paskan bere efektin... Po te shoh sot te rrudhur e te mbledhur sa nje grusht ..Po te shoh sot se po kercen pupthi pa pushim teksa flet ..Hapja e kutise se pandores se krimit se Saje qorrit ju ka bere te gjitheve te ktheheni ne avokat te zellshem te tij , biles edhe me tej, ne ushtar te tij . Kercen prifti nga belaja- thote populli .Druri i shtrember jo vetem qe u drejtua por na u be rrap madheshtor i patrazuar nga shterngatat..Por ke harruar se eshte vaditur 4 vjet nga krimi e droga ky rrapi jot se bashku me ty ..Dhe kete gje sot e dijn gjith shqiptaret por ca tefter te rendesishem i kane dhe nderkombetaret ..Shterngatat qe po afrojne do te te shkulin ty dhe organizaten tende kriminale qe quhet qeveri ...Prisni prisni ..skeni pare asgje akoma...”, shkruan Noka. 

rama-noka.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019304037094116
array(1) { ["section"]=> string(93) "deputeti-paralajmeron-edi-ramen-po-vijne-shtrengata-prisni-prisni-s-keni-pare-gje-akoma-96851" }