Deputeti publikon foton dhe ndihet krenar: Po shtohen kaubojsat gjithandej

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:16 16-12-2016 Deputeti publikon foton dhe ndihet krenar: Po shtohen kaubojsat gjithandej Foto e publikuar nga deputeti Eduart Ndocaj

Eduart Ndocaj, deputeti “ndryshe” i Parlamentit Shqiptar ka shfrytëzuar një takim në Milot për të bërë një foto me një ndër qytetarët, që po si ai, në kokë mban kapelen kaubojs. 

“Shtohen kaubojsat edhe në Milot gjenden gjithëkund . Rrespekte për të gjith ju miq” shkruan Eduart Ndocaj duke postuar edhe foton nga takimi që e ka lënë gjithë surpriza. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092720985412598
array(1) { ["section"]=> string(79) "deputeti-publikon-foton-dhe-ndihet-krenar-po-shtohen-kaubojsat-gjithandej-62887" }