Deputeti shqiptar bëhet me djalë pas më shumë se 1 dekade. Ai zgjedh Amerikën që gruaja e tij të lindte

Publikuar tek: politike, më 13:00 13-02-2016 Deputeti shqiptar bëhet me djalë pas më shumë se 1 dekade. Ai zgjedh Amerikën që gruaja e tij të lindte Vladimir Kosta

Deputeti shqiptar bëhet me djalë pas më shumë se një dekade, duke zgjedhur Shtetet e Bashkuara të Amerikës si vendin ku do të lindte fëmija e tij e dytë.

Bëhet fjalë për deputetin socialist Vladimir Kosta.

Kosta ka zgjedhur SHBA-të, vendin ku ka lindur gruaja e tij dhe më pas janë rikthyer në Shqipëri.

Deputeti i Përmetit është tashmë baba i dy fëmijëve.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094349384307861
array(1) { ["section"]=> string(108) "deputeti-shqiptar-behet-me-djale-pas-me-shume-se-1-dekade-ai-zgjedh-ameriken-qe-gruaja-e-tij-te-lindte-32468" }