Deputeti shqiptar heq maskën mbrojtëse dhe ndez cigaren në sallën e Kuvendit

Publikuar tek: rajon, më 22:35 25-03-2020 Deputeti shqiptar heq maskën mbrojtëse dhe ndez cigaren në sallën e Kuvendit Daut Haradinaj duke pirë cigare në Kuvend

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinaj, vëllai i ish-kryeministrit Ramush Haradinaj është filmuar duke pirë duhan në sallën e Kuvendit.

Foto ka bërë xhirron e mediave sociale, pasi Haradinaj ka hequr maskën mbrojtëse nga virusi Covid-19 për të tymosur një cigare në pjesën e pasme të sallës së Kuvendit.

Prej disa orësh tashmë në Kuvendin e Kosovës po zhvillohet seanca maratonë që pritet të përmbyllet me votimin e mocionit të mosbesimit të LDK-së për rrëzimin e qeverisë së Albin Kurtit.

dgdfhdeh45rh.jpg

dfdeher545hj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089681148529053
array(1) { ["section"]=> string(83) "deputeti-shqiptar-heq-masken-mbrojtese-dhe-ndez-cigaren-ne-sallen-e-kuvendit-200087" }