Deputeti shqiptar jep lajmin e hidhur: Më vdiq kushëriri në Angli

Publikuar tek: aktualitet, më 19:42 11-04-2020 Deputeti shqiptar jep lajmin e hidhur: Më vdiq kushëriri në Angli

Ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj ka bërë me dije lajmin e trishtë, teksa ka njoftuar ndarjen nga jeta të kushërirt të tij, Ledi Skuraj.

"Kaubojsi" thotë se kushëriri i tij jetonte në Angli, teksa në foto shihet i veshur me uniformë policie.

Kjo ngjarje ka ndodhur në virgjilje të Pashkëve, ndërkohë që Ndocaj shkruan ndër të tjera: Krishti qoftë me dy fëmijët e tij në çdo hap të jetës së tyre...

Ndërkohë mendohet se kushëriri i Ndocaj ka humbur jetën nga koronavirusi, pasi në fund të shkrimit prekës, ish-deputeti thotë: "Kjo që po ndodh është një katastrofë", duke iu referuar situatës së krijuar nga covid-19.

"Sapo mora lajmin e trisht humbjen e kushririt tim Ledi Skuraj qe jeten ne angli u prehsh ne paqe kushriri im Jeta eshte e padrejte..gjithmone ikin..largohan pergjithmone nga ne ata qe nuk e meritojne..sidomos kur jane ne moshe te re, zoti forcofte familien e Gjergj Skures dhe bashkshorten i tije , krishti qofte ne 2 femite e tije ne cdo hap te jetes se tyre , seshte e drehte kjo qe po ndodh eshte katastrofe", shkruan Ndocaj krahas fotos.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097100734710693
array(1) { ["section"]=> string(71) "deputeti-shqiptar-jep-lajmin-e-hidhur-me-vdiq-kusheriri-ne-angli-202254" }