Deputeti shqiptar nxjerr skafin nga deti: Iku dhe vera...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:34 05-09-2017 Deputeti shqiptar nxjerr skafin nga deti: Iku dhe vera...

“Iku dhe vera”, kështu shkruan deputeti i parlamentit shqiptar teksa poston videon e një skafi që nxirret nga deti.

Por me ikjen e verës, Eduart Ndocajt i ka ikur edhe mandati i deputetit. Ai nuk do jetë pjesë e parlamentit të ri, pasi nuk arriti të marrë votat e mjaftueshme me partinë e re PBDKSH.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010756015777588
array(1) { ["section"]=> string(59) "deputeti-shqiptar-nxjerr-skafin-nga-deti-iku-dhe-vera-91270" }