Deputeti socialist foto të përzemërt me ministren teksa punojnë, u bashkohet edhe një tjetër deputet

Publikuar tek: politike, më 10:00 03-03-2016 Deputeti socialist foto të përzemërt me ministren teksa punojnë, u bashkohet edhe një tjetër deputet

Deputeti socialist bën një foto të përzemërt me ministren e Arsimit, teksa punojnë. Dhe Koço Kokëdhimës e Lindita Nikollës u është bashkuar edhe Eduard Shalsi.

Të tre së bashku, edhe me strukturën drejtuese të PS-së në rajonin Lezhë-Dibër kanë ndarë mendimet dhe kanë shkëmbyer ide për përmirësimin e punës.

“Ministër Nikolla është drejtuese politike e PS në rajonin Lezhë-Dibër. Ajo vizitoi strukturën drejtuese të Partisë Socialiste të rajonit tonë Vlorë-Gjirokastër. Gjatë kësaj vizite, shkëmbyem ide e pikpamje për përmirsimin e mëtejshëm të punës.”, shkruan Kokëdhima.

kocolindita2

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010233879089355
array(1) { ["section"]=> string(105) "deputeti-socialist-foto-te-perzemert-me-ministren-teksa-punojne-u-bashkohet-edhe-nje-tjeter-deputet-34084" }