Deputeti socialist më i shqetësuari nga të gjithë, i bën një ftesë Lulzim Bashës

Publikuar tek: politike, më 12:24 08-01-2016

Deputeti socialist Erion Braçe duket më i shqetësuari nga të gjithë për përmbytjet në vend. Këtë të paktën të lë të kuptosh  postimi i tij minutë pas minute, me foto e video nga përmbytjet. Këtë herë, deputeti i bën një ftesë opozitarit Lulzim Basha. Braçe fton kreun e demokratëve të marrë lopatën për të punuar. "Kape dhe ti një lopatë me dorë! Dje nuk e bëre sefte punën, foto bëre", i drejtohet Braçe-Bashës.

"Shiheni! Është shembja në Argjinaturë mes Shkumbinit dhe Pashait! E pandodhur kurrë më parë që nga ndërtimi i Argjinature;
Shembulloi që nhë gropë dhelpre të bën gjëmën!! Shihe dhe ti Lulzim që të heshtësh!
Po deshe hajde këtu, kape dhe ti një lopatë me dorë! Dje nuk e bëre sefte punën, foto bëre!” shkruan deputeti.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093379020690918
array(1) { ["section"]=> string(85) "deputeti-socialist-me-i-shqetesuari-nga-te-gjithe-i-ben-nje-ftese-lulzim-bashes-29450" }