Deputeti socialist nderohet nga presidenti Nishani me titullin “Mjeshtër i Madh”

Publikuar tek: politike, më 19:40 28-03-2017 Deputeti socialist nderohet nga presidenti Nishani me titullin “Mjeshtër i Madh”

Presidenti Bujar Nishani ka dekoruar sot me titullin “Mjeshtër i Madh”, deputetin e Partisë Socialiste, Paulin Stërkaj, për kontributin e tij në sportin e mundjes.

Në dekoratën e Nishanit vlerësohet “veprimtaria e Stërkajt ndër vite si sportist dhe trajner i nivelit të lartë në sportin e mundjes; me një kontribut të madh në rritjen e cilësisë sportive në vendin tonë; si kampion e fitues i medaljeve në veprimtarinë kombëtare e ndërkombëtare me klubin “Vllaznia” dhe ekipin përafqësues kombëtar“.

werwerwerwer.jpg

wefrwefwrgr44.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01001501083374
array(1) { ["section"]=> string(84) "deputeti-socialist-nderohet-nga-presidenti-nishani-me-titullin-mjeshter-i-madh-73405" }