Deputeti socialist përkrah Filip Çakulit në rrugët e Lionit (Foto)

Publikuar tek: sport, më 13:04 19-06-2016 Deputeti socialist përkrah Filip Çakulit në rrugët e Lionit (Foto)

Dy tifozë të veçantë i janë bashkuar festës së kuqezinjve pak orë para nisjes së ndeshjes së fundit të kombëtares për Grupin A, dhe njëkohësisht ndeshjes prej së cilës varet ecuria e kombëtares.


Ata janë deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla dhe gazetari i mirënjohur Filip Çakuli, të cilët janë parë duke ecur në rrugët e Lionit ku janë mbledhur një numër i madh tifozësh shqiptarë.

13480048_101548812681fgh3891924_n.jpg

1348004dfgdf765_223891924_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.31728196144104
array(1) { ["section"]=> string(70) "deputeti-socialist-perkrah-filip-cakulit-ne-rruget-e-lionit-foto-43992" }