Deputeti socialist poston këtë video me para dhe jep një mesazh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:06 22-03-2016

“Ka jetë përtej parasë!” Ky është mesazhi që jep deputeti socialist Erjon Braçe teksa poston këtë video.

“Mirmëngjes! Ka jetë përtej parasë. Ka të mira të patregtueshme që i bëjnë shumë mirë gjithkujt”, shkruan deputeti me të cilin shumë të tjerë kanë qenë në një mendje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026463985443115
array(1) { ["section"]=> string(69) "deputeti-socialist-poston-kete-video-me-para-dhe-jep-nje-mesazh-35701" }