Deputeti socialist tregon nga afër momentin historik, kur fut gishtat në pajisjen e votimit dhe…ndodh magjia (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:23 22-07-2016 Deputeti socialist tregon nga afër momentin historik, kur fut gishtat në pajisjen e votimit dhe…ndodh magjia (FOTO)

Deputeti socialist tregon nga afër momentin historik, kur fut gishtat në pajisjen e votimit dhe…ndodh magjia.

Është pikërisht, ky momenti i fotografuar, kur deputeti Parid Cara votoi ‘’PRO’’ reformës në drejtësi, e cila fatmirësisht u votua dje nga të gjithë.

I emocionuar ai rrëfen:

‘’140 vota pro me nje konsensus historik

Jam i bindur se nga sot Shqiperia do te jete me e mire, qytetaret do te jene te barabarte me njeri tjetrin, pushtetaret sdo jene te tille, por do jene qytetare te thjeshte para ligjit.

Ndihem krenar qe votova ne emer te kavajasve per kete reforme historike. Ta gezojme!!!’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022608041763306
array(1) { ["section"]=> string(118) "deputeti-socialist-tregon-nga-afer-momentin-historik-kur-fut-gishtat-ne-pajisjen-e-votimit-dhe-ndodh-magjia-foto-47415" }