Deputeti socialist zhvesh kostumin, rrëmben të birin në krahë dhe kalon momente të mrekullueshme

Publikuar tek: politike, më 08:40 09-07-2017 Deputeti socialist zhvesh kostumin, rrëmben të birin në krahë dhe kalon momente të mrekullueshme

Jemi mësuar t’i shohim gjithmonë zyrtarë në daljet e tyre publike, por tashmë jemi në verë dhe shumë politikanë po kalojnë pushimet me familjet e tyre.

Një ndër to është dhe deputeti socialist Ervin Bushati. Ai po kalon momente të mrekullueshme me të birin, i cili si të gjithë të vegjëlit, i pëlqen të rri zhveshur, shkruan newsbomb.al.

Ai ka rrëmbyer në krahë të birin, e ka përqafuar dhe duket se prania e tij e lumturon më shumë se çdo gjë tjetër./Newsbomb.al/ 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017438888549805
array(1) { ["section"]=> string(101) "deputeti-socialist-zhvesh-kostumin-rremben-te-birin-ne-krahe-dhe-kalon-momente-te-mrekullueshme-85522" }