Deputeti tregon eksperiencën e fundit si përfaqësues i Kuvendit, këto janë fjalët prekëse për miqtë e tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:32 10-07-2017 Deputeti tregon eksperiencën e fundit si përfaqësues i Kuvendit, këto janë fjalët prekëse për miqtë e tij

Namik Dokle është deputeti i PS dhe një nga figurat më të rëndësishme të Partisë Socialiste, i cili në listat e zgjedhësve në 25 qershor u la jashtë garës.

Dokle ka ndarë me të gjithë eksperiencën e tij të fundit si deputet, gjatë një takimi në Asamblene Parlamentare te Detit te Zi, ndërsa nuk ka kursyer edhe falenderimet për miqtë dhe bashkëpunëtorët që e besuan.

STATUSI I PLOTË

MIRENJOHJE...

Ne aktivitetin tim te fundit nderkombetar si deputet dhe perfaqesues i Kuvendit te Shqiperise, ne Asamblene Parlamentare te Detit te Zi, Sekretari i pergjithshem Asaf Gaxhijev me dorezoi Plaketen e Mirenjohjes per tete vitet e kontributit tim ne ate asamble.

MIRENJOHJA ime e perzemert shkon per te gjithe deputetet e Grupit Socialist qe me besuan perfaqesimin e Kuvendit ne vite ne kete asamble, por gjithashtu edhe ne Asamblene Parlamentare te Keshillit te Europes, ne Unionin Nderparlamentar Boteror, ne Organizaten Boterore te parlamentareve kunder korrupsionit, etj.

Perqafime, miq te dashur! 

 

19875190_1344397842325207_6836215264400180192_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017791986465454
array(1) { ["section"]=> string(110) "deputeti-tregon-eksperiencen-e-fundit-si-perfaqesues-i-kuvendit-keto-jane-fjalet-prekese-per-miqte-e-tij-85602" }