Deputeti zbulon arsyen pse Rama la jashtë qeverisë Mimi Kodhelin

Publikuar tek: politike, më 11:01 15-11-2017 Deputeti zbulon arsyen pse Rama la jashtë qeverisë Mimi Kodhelin

Ish-kryeministri dhe njëkohësisht deputeti i Partisë Demokratike Sali Berisha ka postuar në rrjetet sociale një mesazh të dërguar nga qytetari dixhital i cili pretendon se di arsyen se përse ish-ministrja Mimi Kodheli ka mbetur jashtë kabinetit Rama.

Qytetari dixhital shkruan se ishte vetë ish-ministrja e cila ja ka bërë të ditur motivet.

MESAZHI I PLOTË

Ja pse mbeti jashte kabinetit ndrikull Kodheli! sb

“Pershendetje Doktor.Nje burim shume i afert me ishministren e mbrojtjes Kodheli me tha dje se sipas saja Rama e la ate jashte kabinetit per dy arsye.Se par Mimi thote se Rama u be xheloz shume per mardhanjet e saj me amerikanet.Nje delegacion i senatit amerikan i kishte folur Rames ne prani te saja me superlativa per Mimin por jo per Ramen.Se dyti Mimi i thote ketije burimi 100% te besueshem se Rama i kishte kerkuar ti bente nje afer t si ato te Beqes dhe gjasme kjo nuk kishte pranuar,me respekt..”

Screenshot_5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011699199676514
array(1) { ["section"]=> string(70) "deputeti-zbulon-arsyen-pse-rama-la-jashte-qeverise-mimi-kodhelin-99634" }