Deputetin e bekon At Nikolla Marku. Eduart Ndocaj merr një porosi nga ai, teksa pi një kafe (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 13:19 04-12-2015

“Një kafe me At Nikolla Markun. Njeri me vlera të mëdha njerëzore, patriot e njeri që sjell miresi. Ka nevoje për mbështetjen e çdo shqiptari. Eshtë fat ta kemi At Nikolla Markun’’, shkruan Ndocaj.

‘’Zoti bekoftë tavolinën dhe unë i lutem Perëndisë të falë një rrugë të mbarë, dashuri dhe respekt..’’, i thotë kleriku-deputetit.

Për më shumë shikoni videon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099310874938965
array(1) { ["section"]=> string(101) "deputetin-e-bekon-at-nikolla-marku-eduart-ndocaj-merr-nje-porosi-nga-ai-teksa-pi-nje-kafe-video-26937" }