Deputetit shqiptar i thonë të dalë në terren se nuk bëhet opozitë në ‘’Facebook’’ por ai jep një përgjigje të shkurtër

Publikuar tek: politike, më 12:25 07-01-2016 Deputetit shqiptar i thonë të dalë në terren se nuk bëhet opozitë në ‘’Facebook’’ por ai jep një përgjigje të shkurtër Ish-kryeministri demokrat Sali Berisha në Kuvend duke punuar në Ipad

Deputeti shqiptar hedh fotot në profilin e tij por një qytetar i thotë se ‘’nuk bëhet opozitë vetëm në Facebook’’. Megjithatë deputeti demokrat Gert Bogdani e ka marrë shtruar, duke i kthyer një përgjigje të shkurtër: ‘’Ilir ngrihu e mos rri në Facebook!!! ...ato foto janë bërë me celularin tim në terren!!!’’

Bogdani ka qenë dje duke inspektuar në terren përmbytjet në Tiranë, ku ka shkrepur edhe një seri fotosh për situatën, të cilat i ka hedhur në ''Facebook''.

Megjithatë qytetari ka vazhduar të komentojë pas përgjigjes së deputetit.

“Mbase s’kam parë akoma TV për sot, por për të mire po them, sepse opozita e djeshme i fërkonte duart në këto raste dhe ishte shumë aktive në media’’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096039772033691
array(1) { ["section"]=> string(120) "deputetit-shqiptar-i-thone-te-dale-ne-terren-se-nuk-behet-opozite-ne-facebook-por-ai-jep-nje-pergjigje-te-shkurter-29364" }