Deputetja bukuroshe e PS-së prezanton të renë për publikun: Me Sarën studenten ekselente që ka zgjedhur Partinë Socialiste

Publikuar tek: politike, më 15:46 02-03-2016 Deputetja bukuroshe e PS-së prezanton të renë për publikun: Me Sarën studenten ekselente që ka zgjedhur Partinë Socialiste

Deputetja e PS-së në, Durrës Esmeralda Shkjau, ka prezantuar për publikun antaren e re të Partise Socialiste. Ajo e ka emrin Sara dhe Shkjau e ka prezantuar atë nëpërmjet një fotografie "selfie" që ka nxjerrë në zyrën e saj.  

“Me Saren, studenten ekselente e cila ka zgjedhur te jete antare e Partise Socialiste!”, ka shkruar deputetja e Partisë Socialiste. 

11deputetja

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputetja demokrate i thur tre vargje Majlinda Bregut dhe i jep një mesazh me nënkuptim
Basha flet pas mbledhjes: Nesër bllokojmë Parlamentin »
Article Logic
Execution time: 0.0076119899749756
array(1) { ["section"]=> string(127) "deputetja-bukuroshe-e-ps-se-prezanton-te-rene-per-publikun-me-saren-studenten-ekselente-qe-ka-zgjedhur-partine-socialiste-34020" }