Deputetja demokrate e dashuruar me këtë foto

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:00 14-02-2016 Deputetja demokrate e dashuruar me këtë foto

Përpos të qenit politikane ajo është edhe nënë e dy fëmijëve dhe ndjesinë mëmësore nuk mund t’ia zhbëjë askush.

E kemi fjalën për deputeten demokrate Majlinda Bregu e cila para pak minutash ka publikuar këtë foto duke thënë se thjesht e dashuron.

Një foshnje në “mesin e artë” të nënës që e ka sjellë në jetë.

Fotografia është realizuar nga Helen Carmina dhe për Bregun kjo është “pafajësi dhe dashuri”.

nn.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017476081848145
array(1) { ["section"]=> string(50) "deputetja-demokrate-e-dashuruar-me-kete-foto-32533" }