Deputetja demokrate e djeg fare në dasmën bardheblu, FOTOT ekskluzive gjatë festës së çmendur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:17 17-10-2016 Deputetja demokrate e djeg fare në dasmën bardheblu, FOTOT ekskluzive gjatë festës së çmendur

Deputetja deomkrate Jorida Tabaku ka rënë veçanërisht në sy në dasmën e zv.kapitenit të Tiranës, Gent Muça.

Veshur me një fustan me nuanca të portokallisë dhe të kuqes, Tabaku ka tërhequr vëmendjen e të gjithëvë në mbrëmjen e veçantë të festimeve.
Demokratja është çuar dhe ka kërcyer për qejfin e saj duke krijuar një atmosferë të zjarrtë që ia shtoi lezetin edhe fitorja e Tiranës ndaj Skënderbeut.

Duhet thënë se Tabaku është një tifoze e madhe e bardhebluve.

tabaku.jpg

tabaku1.jpg

tabaku2.jpg

tabaku3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090541839599609
array(1) { ["section"]=> string(98) "deputetja-demokrate-e-djeg-fare-ne-dasmen-bardheblu-fotot-ekskluzive-gjate-festes-se-cmendur-56464" }