Deputetja demokrate merr djalin dhe vajzën dhe ja ku e mban frymën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:17 16-04-2016 Deputetja demokrate merr djalin dhe vajzën dhe ja ku e mban frymën

Deputetja demokrate Majlinda Bregu gjen gjithnjë kohë për t’i dedikuar familjes së saj.

Bregu sot në ditën me diell, ka marrë vajzën dhe djalin e saj për ta mbajtur frymën në bregdet. Deputetja nuk zbulon vendin ku ndodhet por shkruan “Shih me sy e plas me zemër”, duke nënkuptuar kështu dëshirën e madhe për t’u larë në ato ujëra.

Të tre janë veshur njësoj, gati uniformë: Xhinse, atlete dhe një bluzë të bardhë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027692079544067
array(1) { ["section"]=> string(72) "deputetja-demokrate-merr-djalin-dhe-vajzen-dhe-ja-ku-e-mban-frymen-37830" }