Deputetja e Kuvendit uron të bijë, mësoni çfarë ka zgjedhur të bëjë në jetë Ada, ndryshe nga e ëma

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:06 27-11-2016 Deputetja e Kuvendit uron të bijë, mësoni çfarë ka zgjedhur të bëjë në jetë Ada, ndryshe nga e ëma

Ndryshe nga e ëma e cila ka zgjedhur politikën duke qenë kështu deputete e PD-së, Alisa Deda ka zgjedhur modelingun.

E kemi fjalën pikërisht për vajzën e deputetes Albina Deda, e njohur për debatet e saj gjatë seancave plenare e mbledhjeve në komision.

Deputetja Deda, nënë e dy vajzave dhe një djali publikon këtë foto të Adës me fustan nusërie gjatë realizimit të një seti fotografik  ndërsa i uron asaj suksese pasi e pret një rrugë e gjatë përpara.

aaaaaaaaaaaaaaa.png

dep.jpg

aa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096220970153809
array(1) { ["section"]=> string(102) "deputetja-e-kuvendit-uron-te-bije-mesoni-cfare-ka-zgjedhur-te-beje-ne-jete-ada-ndryshe-nga-e-ema-60821" }