Deputetja e LSI i “përvishet” Ramës: As nuk skuqesh dhe as nuk zverdhesh tani që more tepsinë dhe timonin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:02 16-09-2017 Deputetja e LSI i “përvishet” Ramës: As nuk skuqesh dhe as nuk zverdhesh tani që more tepsinë dhe timonin

Deputetja e Lëvizsjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj përmes një stastusi në rrjetet sociale ka lëshuar akuza të forta në drejtim të kryeministrit Rama dhe deputetës së PS-së Elona Gjebrea.

Në postimin e saj, Mehmetaj shkruan se deputetja Gjebrea nuk e njeh kreun e qeverisë dhe për këtë arsye ndjedhet e turpëruar për premtimet që i ka dhënë dhe që nuk mund t’i mbaj përballë qytetarëve të Shkozës.

Më tej ajo sulmon Ramën duke thënë se tani që ai mori timonin dhe tepsinë nuk zverdhet dhe nuk skuqet përballë qytetarëve.

Më poshtë reagimi i plotë i Kejdi Mehmatajt:

Screenshot_1.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.007659912109375
array(1) { ["section"]=> string(108) "deputetja-e-lsi-i-pervishet-rames-as-nuk-skuqesh-dhe-as-nuk-zverdhesh-tani-qe-more-tepsine-dhe-timonin-92594" }