Deputetja e Partisë Socialiste siç nuk e keni parë (Foto)

Publikuar tek: politike, më 23:28 12-02-2016 Deputetja e Partisë Socialiste siç nuk e keni parë (Foto)

Deputetja bukuroshe e Parlamentit të Shqipërisë, Esmeralda Shkjau, ka shpërndarë për miqtë një fotografi të veçantë.

Shkaju ka postuar një foto ku duket me mbulesë me mesazhin: “Në nderim të ditës së mbulesës për të gjithë gratë myslimane”, shkruan ajo.

Deputetja e PS-së shpesh është bërë pjesë e nismave për bamirësi dhe ka treguar një angazhim të madh për respektimin e të drejtave të minoriteteve dhe përmirësimin e kushteve të jetesës në Shqipëri.

Dita ndërkombëtare e mbulesës mbahet në datën 1 shkurt, ku mijëra gra myslimane dhe jo-myslimane veshin mbulesën Islame si një e drejtë themelore për gratë myslimane.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098121166229248
array(1) { ["section"]=> string(61) "deputetja-e-partise-socialiste-sic-nuk-e-keni-pare-foto-32437" }