Deputetja e PD: Rama një maçok që do të fshijë gjurmët e një luani si Berisha

Publikuar tek: politike, më 13:28 15-04-2016 Deputetja e PD: Rama një maçok që do të fshijë gjurmët e një luani si Berisha

Deputetja e Partisë Demokratike, Liliana Elmazi, ka vendosur të shkruajë disa rreshta pas vizitës së kryeministrit Edi Rama në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, duke e quajtur atë një “maçok” që përpiqet të jetë lider botëror.

“E kyptuan dhe lideret amerikane me ne fund, SE cfare heqim ne me nje kryeminister qe I duket vetja lider boteror, si Obama apo Putin

Ky qe bleu partine me leje ndertimi, smund te jete lider , por thjesht nje pazarxhi I zoti ,,,, ky qe e mban partine me manipulime votash , smund te jete tjeter, vecse nje kryetar kalimtar , my qe mban Peng Shqiperine me Banda ,me oligarke, duhet te iki , SE I ka mbaruar koha

Ate dhe kur e tajojne, thjesht I heqin. Eshin, SE me te sbashkepunohet,.

Ky eshte shume I Vogel krahasuar me liderin historik te mbare kombit shqiptar, me Berishen. Kete as marketingu promotional qindra miljona lekesh apo pazaret e off shoreve smund Tia ndryshojne imazhin e nje macoku ne prag ngordhje qe perpiqet te fshije gjurmet e punes SE nje luani, si Berisha,,, kjo sndodh as ne filmat me kartona, por ne imagjinaten e semure te Rames, po Gjurmet e nje luani nuk I fshin dot nje macok I ngordhur,,,, ndaj dhe ne USA vajti SE Berisha me Naton, heqjen e vizave, e plot arritje te tjetra ia ka hapur rrugen edhe macokut ne ngordhje,,,,”

srt5ysdthftgh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024717092514038
array(1) { ["section"]=> string(82) "deputetja-e-pd-rama-nje-macok-qe-do-te-fshije-gjurmet-e-nje-luani-si-berisha-37769" }