Deputetja e PD-së na prezanton me dy binjaket e saj : “Katër muaj lumturi”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:31 08-10-2017 Deputetja e PD-së na prezanton me dy binjaket e saj : “Katër muaj lumturi”

Deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku është bërë nënë e dy vajzave binjake prej katër muajsh.

Gjatë shtatëzanisë së saj ajo ishte tëpër aktive në politikë madje u angazhua dhe tek çadra që ngriti Partia Demokratike përpara kryeministrisë.

Për herë të parë deputetja Tabaku ka postuar një foto në Instagram së bashku me dy vajzat binjake Arba dhe Iris, ku duket se ndihet mjaft e lumtur në një sfond te qetë dhe të këndshëm në plazh, pasi poshtë fotos shkruan “Katër muaj e lumtur”.

binjaketvajza.jpg

29.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022343873977661
array(1) { ["section"]=> string(76) "deputetja-e-pd-se-na-prezanton-me-dy-binjaket-e-saj-kater-muaj-lumturi-95143" }