Deputetja e PD shfaqet në krah të ministrit Ditmir Bushati, zbulohet eventi që i ka bërë bashkë

Publikuar tek: politike, më 20:41 06-09-2017 Deputetja e PD shfaqet në krah të ministrit Ditmir Bushati, zbulohet eventi që i ka bërë bashkë

Është mbyllur dita e tretë e Shkollës europiane verore, e kryesuar nga kryetarja e Këshillit Kombëtar të Integrimit Europian, Majlinda Bregu.

Në ditën e tretë të punimeve i pranishmë ka qenë edhe ministri Jashtëm, Ditmir Bushati, por edhe disa gazetarë të njohur në vend.

Ish ministrja e integrimit europian Majlinda Bregu nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka ngritur pyetjen për mënyrën se si bëhen lajmet për Integrimin Europian. Në këtë tryezë Majlinda Bregu është shfaqur në krah të ministrit aktual të Jashtëm, Ditmir Bushati.

“Vendi qe jeton me informacion, Britania e Madhe ishte shembulli me i mire se sa e keqkuptuar dhe e pashpjeguar ishte qenia e tyre ne BE. Po ne?!”, shkruan Bregu.

Më poshtë postimi i poltë i Majlinda Bregut në facebook. 

Majlinda Bregu

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039046049118042
array(1) { ["section"]=> string(100) "deputetja-e-pd-shfaqet-ne-krah-te-ministrit-ditmir-bushati-zbulohet-eventi-qe-i-ka-bere-bashke-91391" }