Deputetja e PS gjen një shpatull ku të mbështetet, s’i përket partisë së vet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:03 17-11-2016 Deputetja e PS gjen një shpatull ku të mbështetet, s’i përket partisë së vet Deputetet e Kuvendit Blerina Gjylameti, Tahir Nuredini dhe Evis Kushi

Një tjetër foto picante vjen nga Agim Rama nga Kuvendi që zhvilloi punimet sot, në kushte sherri brenda, por shumë ngrohtësi jashtë.


Dhe është deputetja e PS, Blerina Gjylameti që për të pozuar në foto, ka gjetur një shpatull se ku të mbështetet. Vec ajo nuk është e ndonjë deputeti të PS, por e deputetit të PDIU, Tahir Muhedini.

Ka pozuar në foto edhe deputetja e Elbasanit Evis Kushi, por në një pozë krejt normale. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086138248443604
array(1) { ["section"]=> string(81) "deputetja-e-ps-gjen-nje-shpatull-ku-te-mbeshtetet-s-i-perket-partise-se-vet-59880" }