Deputetja e PS publikon video të rrallë me vajzën e vogël: Parakalim ushtarak në Qeparo

Publikuar tek: politike, më 23:06 19-08-2017 Deputetja e PS publikon video të rrallë me vajzën e vogël: Parakalim ushtarak në Qeparo

Deputetja e PS Elisa Spiropali ka publikuar një video të këndshme me vajzën e vogël duke luajtur.

Nisur nga videoja e publikuar duket se Spiropali po kalon momente të bukura gjatë pushimeve me vajzën e vogël dhe familjarët.

“Përse ecën si ushtar”, thotë gjatë videos që po ndjek vajzën në të qeshura Spiropali.

 

Parakalim ushtarak në Qeparo ???

A post shared by elisa spiropali (@elisa_spiropali) on

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011003017425537
array(1) { ["section"]=> string(92) "deputetja-e-ps-publikon-video-te-rralle-me-vajzen-e-vogel-parakalim-ushtarak-ne-qeparo-89591" }