Deputetja Jorida Tabaku e “djeg” dasmën bardheblu

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:40 18-10-2016 Deputetja Jorida Tabaku e “djeg”  dasmën bardheblu

Deputetja deomkrate Jorida Tabaku ka rënë veçanërisht në sy në dasmën e zv.kapitenit të Tiranës, Gent Muça.

Veshur me një fustan me nuanca të portokallisë dhe të kuqes, Tabaku ka tërhequr vëmendjen e të gjithëvë në mbrëmjen e veçantë të festimeve.
Demokratja është çuar dhe ka kërcyer për qejfin e saj duke krijuar një atmosferë të zjarrtë që ia shtoi lezetin edhe fitorja e Tiranës ndaj Skënderbeut.

Duhet thënë se Tabaku është një tifoze e madhe e bardhebluve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029122829437256
array(1) { ["section"]=> string(53) "deputetja-jorida-tabaku-e-djeg-dasmen-bardheblu-56548" }