Deputetja Jozefina Topalli prezanton mbesat e saj bukuroshe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:18 04-05-2017 Deputetja Jozefina Topalli prezanton mbesat e saj bukuroshe

Deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli sot na ka prezantuar me mbesat e saj me anë të një fotoje të postuar në faqen e saj zyrtare.

Situata politike në vend është mjaft e tensionuar dhe priten me ankth vendimet e kreut të PD-së Lulzim Basha i cili disa ditë më parë u krtikua ashpër nga vetë Topalli, Bregu dhe Selami.

Mesa duket Topalli ka vendosur të largohet nga politika dhe vendos të ëmbëlsojë ditën me mbesat e saj.

top.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010371923446655
array(1) { ["section"]=> string(65) "deputetja-jozefina-topalli-prezanton-mbesat-e-saj-bukuroshe-77468" }