Deputetja kujton me mall ditën kur u martua, fotot e rralla nga nusërimi në diktaturë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:02 15-07-2016 Deputetja kujton me mall ditën kur u martua, fotot e rralla nga nusërimi në diktaturë

Deputetja kujton me mall ditën kur u martua. Këto janë fotot e rralla nga nusërimi në diktaturë.

Demokratja Irma Kopliku bën sot plot 26 vite martesë, me njeriun e saj të zemrës.

Dhe duhet thënë që lumturia mbetet lumturi, edhe kur ishte e vështirë të gjeje një fustan për nusen a një kostum për dhëndërrin.

‘’Pas 26 viteve përsëri të lumtur për atë që Zoti na rezervoi.’’, shkruan Kopliku.

Përveç fotove të veçanta bardhezi, Kopliku e Shkodrës publikon edhe foton e tanishme, ku në krahë të saj dhe bashkëshortit ndodhen edhe fëmijët e tyre. Dy djemtë e rritur Elti dhe Ted Kopliku qëndrojnë plot dashuri pranë prindërve.

irmakopliku2ok_copy.gif

irmakoplikuok.gif

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096199512481689
array(1) { ["section"]=> string(90) "deputetja-kujton-me-mall-diten-kur-u-martua-fotot-e-rralla-nga-nuserimi-ne-diktature-46737" }