Deputetja Mesila Doda dhe gazetari Enkel Demi, për herë të parë publikojnë foto me djalin dhe vajzën

Publikuar tek: politike, më 18:17 08-11-2015 Deputetja Mesila Doda dhe gazetari Enkel Demi, për herë të parë publikojnë foto me djalin dhe vajzën Deputetja Mesila Doda, bashkëshorti, Enkel Demi dhe dy fëmijët, Joni dhe Hana

FB

Mesila Doda, një prej deputeteve më aktive në jetën politike të vendit, ka shpërndarë për herë të parë një fotografi me bashkëshortin e saj, gazetarin Enkel Demi, dhe me dy fëmijët e tyre, Jonin dhe Hanën.

Mesila ka marrë vëmendjen e të gjithë miqve dhe kolegëve në Facebook, pas publikimit të fotografisë familjare që ka mbledhur mbi 1 mijë pëlqime dhe qindra komplimentime. Familja duket se ka dalë jashtë Shqipërisë, ndërsa prej tani është dhe kopertina që zbukuron profilin e deputetes Doda.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098450183868408
array(1) { ["section"]=> string(105) "deputetja-mesila-doda-dhe-gazetari-enkel-demi-per-here-te-pare-publikojne-foto-me-djalin-dhe-vajzen-24969" }