Deputetja poston fotot e trishta: Ja çfarë gjeta në këtë shtëpi në Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:36 03-04-2020 Deputetja poston fotot e trishta: Ja çfarë gjeta në këtë shtëpi në Tiranë

Deputetja Rudina Hajdari poston fotot e frigoriferit bosh në një familje në Tiranë.

Deputetja Hajdari ngre alarmin për familjet në nevojë, që po kalojnë një periudhë të vështirë gjatë izolimit për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Prej disa ditësh ajo është angazhuar për të ndihmuar me ushqime disa familje në nevojë.

“Shiko çfarë gjeta në këtë shtëpi në Tiranë.  Komplet i braktisur, pa drita dhe pa asnjë mundësi për të dalë nga shtëpia për shkak se ishte me aftësi të kufizuara.  Një pako ushqime nuk e ndihmon këtë shtëpi, por duhet një paketë ekonomike mujore për të siguruar nevojat bazike”, shkruan Hajdari.

zxdvgsdfbsdb.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008976936340332
array(1) { ["section"]=> string(79) "deputetja-poston-fotot-e-trishta-ja-cfare-gjeta-ne-kete-shtepi-ne-tirane-201236" }