Deputetja prezanton djalin, por komentuesit i thonë: Do bësh xheloze çupkat që I vijnë rrotull

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:44 17-12-2016 Deputetja prezanton djalin, por komentuesit i thonë: Do bësh xheloze çupkat që I vijnë rrotull Deputetja Mesila Doda me djalin e saj

Nuk është shumë e shpeshtë për Mesila Dodën të prezantojë në publik fëmijët e vet. Por sot, siç duket ka vendosur të shkelë këtë rregull duke pozuar një selfie me djalin e saj.

Dhe të dy personazhet kanë dalë shumë bukur në foton servirur miqve, kryesisht të Mesilës. Por ndoshta edhe për të vënë në dukje freskinë e deputetes në kuvendin e Shqipërisë, njëra nga komentueset i shkruan: Kujdes Mesila, do ti bësh xheloze  çupkat që i vijnë rrotull….

Në fakt, shoqja e Mesilës ka dashur të bëjë komplimenta për deputeten, e cila në këtë foto, nuk duket si mamaja e djaloshit simpatik.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035065889358521
array(1) { ["section"]=> string(98) "deputetja-prezanton-djalin-por-komentuesit-i-thone-do-besh-xheloze-cupkat-qe-i-vijne-rrotull-62966" }