'Deputetja që propozoi rikthimin e vizave, mike e Bashës', Spaho i përgjigjet Ballës: Nuk mbulohet dielli me shoshë Taulant!

Publikuar tek: politike, më 19:44 17-04-2019 'Deputetja që propozoi rikthimin e vizave, mike e Bashës', Spaho i përgjigjet Ballës: Nuk mbulohet dielli me shoshë Taulant!

Ish-deputeti demokrat Edmond Spaho i përgjigjet Taulant Ballës, pas deklaratës së socialistit se deputetja holandeze që propozoi rikthimin e vizave është mike e Lulzim Bashës.

Spaho shkruan se për fat të keq Parlamenti që me një shumicë votash voton pro rikthimit të vizave, nuk do të votojë as për hapjen e negociatave të Shqipërisë me BE-në.

'Te pakten Ralf Gjoni beri thirrje per lufte me Hollanden dhe mbrojtjen e interesit kombetar kurse keta e trajtojne si ngjarje pa rendesi dhe te nje njeriu te vetem.

Po si i mblodhi 92 vota kjo rezolute? Kater nga pese partite e maxhorances e mbeshteten.

C'lidhje ka rezoluta me zgjedhjet ne Parlamentin Europian kur kerkesa per interpelance per krimin e organizuar shqiptar eshte dorezuar ne Nentor 2017!

Nuk mbulohet dielli me shoshe Taulant! Per fat te keq Parlamenti qe me nje shumice te tille kerkon rikthimin e vizave per shqiptaret, nuk do votoje as per hapjen e negociatave te Shqiperise me BE. Keto jane rezultat i narkoqeverisjes te Rilindjes!', ka shkruar Edmond Spaho.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092718601226807
array(1) { ["section"]=> string(125) "deputetja-qe-propozoi-rikthimin-e-vizave-mike-e-bashes-spaho-i-pergjigjet-balles-nuk-mbulohet-dielli-me-shoshe-taulant-160832" }