Deputetja socialiste do të takojë Albërie Hadërgjonajn, i lutet ta njoftojë kur të jetë këtu

Publikuar tek: slide-lart, më 10:28 28-01-2016 Deputetja socialiste do të takojë Albërie Hadërgjonajn, i lutet ta njoftojë kur të jetë këtu

E kujt do ia merrte mendja se këngëtarja kosovare Albërie Hadërgjonaj dhe deputetja socialiste durrsake Esmeralda Shkjau do ishin mike? Madje aq mike sa Shkjau i lutet Albëries ta njoftojë kur të kthehet nga Los Angelosi, ku ndodhet aktualisht.

Hadërgjonaj ka postuar një “selfie” në IG e saj dhe menjëherë ka marrë komplimentet e deputetes socialiste: “Woww zemër” i shkruan ajo. Vetëm disa sekonda më pas vjen edhe komenti i Albëries që i përcjell përqafime nga larg deputetes.

Biseda nuk përfundon këtu. Shkjau i shkruan në anglisht ku i lutet t’i tregojë sapo të vërë këmbën në Atdhe dhe Albëria i përgjigjet me një puthje.

Urojmë që Albëria të kthehet shpejt në Shqipëri, se ia ka “tharë” sytë Shkjaut që duket se gjithnjë gjen kohë për miq të mirë.

shk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087511539459229
array(1) { ["section"]=> string(97) "deputetja-socialiste-do-te-takoje-alberie-hadergjonajn-i-lutet-ta-njoftoje-kur-te-jete-ketu-31137" }