Deputetja surprizohet nga çmimi i faturës së energjisë dhe hedh dyshime

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:06 27-04-2016 Deputetja surprizohet nga çmimi i faturës së energjisë dhe hedh dyshime

Deputetja e PD-së, Arbjola Halimi është surprizuar kur ka parë se çfarë çmimi kishte fatura e energjisë që ajo do duhet të paguaj.

Rreth 94 mijë lekë të vjetra është shuma e energjisë që deputetja ka konsumuar në banesën e saj, por për këtë ajo ka dyshime.

“Fatura ime se sa e hapa. Dhe unë nuk jam kurrë në shtëpi..!”,- shkruan Halimi

12301461_1075411439156735_5213574636847183336_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018784046173096
array(1) { ["section"]=> string(77) "deputetja-surprizohet-nga-cmimi-i-fatures-se-energjise-dhe-hedh-dyshime-38873" }