Deputetja uron 1 qershorin, por nuk llogarit mirë këtë detaj të rëndësishëm (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:55 01-06-2017 Deputetja uron 1 qershorin, por nuk llogarit mirë këtë detaj të rëndësishëm (FOTO)

Deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Toaplli i është bashkuar urimeve pafund në rrjetet sociale për festën e fëmijëve, 1 qershorin.

Topalli poston në facebook një foto, ku ajo ndodhet e qeshur mes fëmijëve, por duket se nuk ka llogaritur mirë stinën kur është shkprepur kjo foto. Siç duket fotoja është realizuar gjatë muajve të dimrit, pasi të gjithë të pranishmit janë të veshur deri në gykë me xhupa të trashë, ndërsa festa e fëmijëve siç duhet është zyrtarisht në verë. Në këtë ditë, të gjithë fëmijët pozojnë të veshur lehtë me fustanet dhe kostumet më të bukura që kanë.

Megjithatë, urimet ngelen të bukura sido që të jenë e sidomos kur bëhet fjalë për festën e vogëlushëve.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0075669288635254
array(1) { ["section"]=> string(85) "deputetja-uron-1-qershorin-por-nuk-llogarit-mire-kete-detaj-te-rendesishem-foto-80786" }