Derbi i Athinës përfshihet nga trazirat

Publikuar tek: sport, më 17:25 23-02-2015 Derbi i Athinës përfshihet nga trazirat

Derbi i Athinës midis Olympiacos dhe Panathinaikos është përfshirë nga skena dhune, lojtarët miqtë janë goditur me sende të forta nga tifozët vendas në stadium.

Gjyqtari ka ndërprerë dy herë ndeshjen si pasojë e sendeve të hedhura në fushë nga tifozët e Panathinaikos. Fundi i takimit ishte edhe më kaotik. Sende të forta që fluturonin nga tribunat në drejtim të fushës, kanë shkaktuar dëmtime tek lojtarët, njëri prej tyre ishte edhe futbollisti i Zvicrës Pajtim Kasami.

Gjithsesi, ishte skuadra vendase ajo që fitoi ndeshjen em rezultatin 2-1, duke iu afruar kryesuesve të Olympiacos, që ndodhen aktualisht vetëm 3 pikë larg.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090909004211426
array(1) { ["section"]=> string(44) "derbi-i-athines-perfshihet-nga-trazirat-4219" }