"Derbi i së majtës", Meta dhe Klosi bëhen bashkë për futbollin

Publikuar tek: politike, më 20:31 04-03-2016

Disa nga personazhet më të njohur të botës së sportit, biznesit, medias, por jo vetëm, kishin mbushur sot Tribunën VIP, në stadiumin “Qemal Stafa” ku po zhvillohet derbi kryeqytetas Partizani - Tirana.

Por në një nga ndeshjet më të nxehta të Superligës shqiptare, nuk kanë munguar as politikanë të koalicionit qeverisës “PS-LSI”. Kreu i Kuvendit Ilir Meta, ministri i Mirëqënies Blendi Klosi, deputeti Petrit Vasili janë fotografuar të ulur në një tavolinë në kafen e stadiumit me sekretarin e përgjithshëm të FSHF-së, Ilir Shulku.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091018676757812
array(1) { ["section"]=> string(65) "derbi-i-se-majtes-meta-dhe-klosi-behen-bashke-per-futbollin-34247" }