Derbi Inter – Milan, kompanitë e basteve befasojnë me koefiçentet për fituesin

Publikuar tek: sport, më 21:33 13-10-2017 Derbi Inter – Milan, kompanitë e basteve befasojnë me koefiçentet për fituesin

E diela është dita e derbit, jo vetëm Italia por e gjitha bota në orën 20:45 të datës 15 tetor i kanë kthyer nga “San Siro” në Milano.

Këtë vit pritshmëritë për përballjen Inter Milan janë rritur së tepërmi për shkak edhe të merkatos në verë. Të dyja skuadrat që prej disa javësh kanë filluar thumbimet me golat nga derbet e shkuar.

Por çfarë thonë kompanitë e basteve për këtë përballje?

Duke u bazuar në formën dhe rezultate e këtyre javëve të para, ato favorizojnë Interin dhe më pak Milanin, duke e kuotuar në të njëjtin nivel me barazimin. 

Screenshot_18.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053107976913452
array(1) { ["section"]=> string(81) "derbi-inter-milan-kompanite-e-basteve-befasojne-me-koeficentet-per-fituesin-95822" }