Derbi kryeqytetas, Halim Kosova i bashkohet Indrit Fortuzit dhe Agustin Kolës në stadium

Publikuar tek: politike, më 20:40 04-05-2015 Derbi kryeqytetas, Halim Kosova i bashkohet Indrit Fortuzit dhe Agustin Kolës në stadium Foto e postuar nga Halim Kosova në Facebook

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës , Halim Kosova ka pranuar ftesën e Indrit Fortuzit dhe Agustin Kolës për të ndjekur derbin e kryeqytetit në stadium.

“Me dy miq të mirë, Indrit Fortuzi dhe Agustin Kola, ftesën e të cilëve për të parë së bashku ndeshjen Partizani-Tirana s'mund ta refuzoja. Derbi më i rëndësishëm i futbollit tonë, ku unë shpresoj mbi të gjitha të fitojë gara e bukur e tifozeria qytetare”, shkruan Kosova në Facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068199634552002
array(1) { ["section"]=> string(93) "derbi-kryeqytetas-halim-kosova-i-bashkohet-indrit-fortuzit-dhe-agustin-koles-ne-stadium-10368" }